Důstojnost na prvním místě

Spokojenost našich klientů

Chtěla bych velice poděkovat za laskavý přístup paním v kanceláři pohřební služby Anděl- Memoria při vyřizování pohřbu mého manžela. Velký dík ode mne panu Vladimíru Mátlovi za velice lidský projev a upřímná slova útěchy v této těžké době. Byl nesmírně ochotný ke každému mému přání. Poděkování patří i ostatním mužům z pohřební služby. Jejich pohledy a chování mi byly velkou oporou.

Marie Petrová s dětmi 6. 4. 2021

Velký dík patří pohřební službě Anděl- Memoria za jejich profesionální, lidský přístup a ochotu jak při převozu zemřelé, tak při vyřizování smutečního obřadu. Samozřejmě velké díky panu Vladimíru Mátlovi za nádhernou řeč při posledním rozloučení.

za rodinu paní Ivana Lapková 12. 2. 2021

Vážení, dovolte mi touto cestou poděkovat všem pracovníkům pohřební služby Anděl - Memoria za profesionalitu, se kterou nám umožnili důstojné a dojemné rozloučení s milovanou osobou. Zvláště bych chtěla poděkovat paní Vítkové ze její ochotu, vstřícnost, profesionální a přesto velmi lidský přístup. Stejně tak panu Mátlovi za krásná slova, jimiž nás provedl smutečním obřadem. Děkujeme

Šárka Srníková s rodinou 2. 12. 2020

Rádi bychom Vám velmi poděkovali za profesionální přístup a projevenou lidskou empatii při zajištění obřadu paní Magdaleny Munduchové. Obzvlášť bychom rádi poděkovali zaměstnancům, kteří zajišťovali převoz z domu. Neměli to jednoduché, úzké schodiště, kde se nevytočíte... navíc je odvoz velmi emotivní a oni to zvládli naprosto perfektně. Přejeme Vám pevné zdraví v této nelehké době. 

S vděčností za celou rodinu Alena Munduchová 19. 11. 2020

Děkuji pohřební službě Anděl- Memoria za jejich přístup a perfektně odvedenou práci při rozloučení s panem Zdeňkem Bužgou.

manželka Soňa Bužgová 27. 10. 2020

Z celého srdce děkuji pohřební službě Anděl- Memoria za perfektně odvedené služby při rozloučení s manželem. Děkuji panu Wolfanovi za vysoce profesionální přístup, paní Vítkové a paní Hujkové patří můj obdiv a úcta za porozumění, laskavost a velkou pomoc.<br>S úctou děkuji také paní Joklové, která důstojně provázela celým obřadem. Děkuji i nosičům, chovali se velmi taktně a důstojně. Vzhledem ke službám na vysoké úrovni pohřební služby Anděl- Memoria jsem mohla hroznou skutečnost snést o něco lépe.<br>

manželka Jiřina Marousková 31. 8. 2020

Děkujeme pohřební službě Anděl- Memoria za vzornou přípravu a profesionální přístup na poslední cestě s paní Boženou Dráždilovou. Děkuje celá rodina.

celá rodina paní Boženy Dráždilové 28. 8. 2020

Chtěli bychom poděkovat pohřební službě Anděl- Memoria za citlivé rozloučení s panem Lubomírem Fuxou.

zarmoucená rodina pana Lubomíra Fuxy 14. 6. 2020

Chtěla bych Vám poděkovat za všechnu pomoc a organizaci pohřbu mého tatínka, pana Wagnera. Vaše rady mi moc pomohly. Chtěla bych moc poděkovat Vašim kolegům, kteří se o mě a nás všechny během pohřbu starali a pomáhali nám. I když jsem hodně věcí nebyla schopná vnímat, jsem si vědoma, že s jejich pomocí se v dané chvíli všechno zdálo být snadnější. Jejich pomoc byla velmi nenápadná a decentní - díky!

Hana Francis 21. 5. 2020

Velký dík patří pohřební službě Anděl- Memoria za citlivý přístup a důstojný průběh obřadu mého manžela Jana Neuwirtha.

manželka a syn s rodinou 20. 4. 2020

Děkujeme pohřební službě Anděl- Memoria za smuteční rozloučení podle našich představ.

rodina pana Miroslava Löwla 10. 4. 2020

Velké dík patří pohřební službě Anděl- Memoria za citlivý přístup a vstřícnost.

rodina pana Stanislava Přibyla 24. 3. 2020

Děkujeme pohřební službě Anděl- Memoria za důstojné uspořádání smutečního obřadu.

rodina paní Zdeňky Doškové 31. 1. 2020

Děkujeme Vaší pohřební službě Anděl- Memoria za profesionální přístup při rozloučení s panem JOSEFEM BLAŽKEM z Otína u Luk.&nbsp;

rodina Kučerova 24. 1. 2020

Ještě jednou děkuji Vám všem za perfektní jednání.

Libuše Winterová 21. 1. 2020

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za úžasný až neskutečný přístup Vašich zaměstnanců. Díky jejich pomoci jsem se mohla dostavit, při mých zdravotních problémech, do kaple na Ústředním hřbitově v Jihlavě a rozloučit se s mojí milovanou maminkou. Ještě jednou OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ!

Hana Kloudová 10. 12. 2019

Chtěla bych celé pohřební službě poděkovat za zařízení krásného a důstojného rozloučení s mým partnerem, panem Čestmírem Musilem.

Věra Doležalová 25. 10. 2019

Mockrát děkujeme za zorganizování smutečního obřadu mého tatínka Vladimíra Drvoty. Vše proběhlo k naší plné spokojenosti. Rozloučení bylo důstojné, květiny s levandulí překrásné a proslov profesionální a velmi dojemný. Opravdu velmi děkujeme za Váš profesionální a citlivý přístup.

Alena Drvotová 17. 7. 2019

Víme, že není jednoduché rozloučit se s milovanou osobou a jsme připraveni usnadnit Vám svojí ochotou a pochopením Vaši bolestnou situaci.

Provozní doba

  • Po - Pá
    7:00 - 15:00
  • Po dohodě možnost vyřízení pohřbu i mimo provozní dobu.

Pohotovostní služba

  • nonstop
    605 357 377
  • nonstop
    603 208 285

Kontakt

Žižkova 32
Jihlava

605 357 377