Zajistíme pro Vás

Výkop hrobů

Pohřební služba Anděl poskytuje veškeré služby ohledně výkopů hrobů. Výkopy hrobu se řídí pravidly správy pohřebiště. U těch, které tuto službu zajištěnou nemají, zprostředkuje výkop hrobu naše pohřební služba Anděl. Jsme držiteli osvědčení školení hrobníků, jmenovitě Karel Wolfan.

Naši zaměstnanci se postarají o výkop hrobu, výzdobu hrobového místa dekorační látkou, zasypání hrobového místa po smutečním obřadu. V případě potřeby zajistíme nosiče.

Pokud máte zájem o některou z těchto služeb, neváhejte a kontaktujte nás na tel. číslech 605 357 377 nebo 603 208 285.

Pečujeme o

Úpravu hrobů

Naše pohřební služba Vám nabízí pomoc v situaci, kdy bohužel nemáte dostatek času s ohledem na pracovní vytížení nebo Vaše současné bydliště je příliš vzdálené od místa posledního odpočinku Vašich nejbližších. Jsme schopni za Vás převzít celoroční starost o hroby, to znamená, že během celého roku zajistíme výsadbu, čištění a zalévání květin. Budeme po celý rok hrob navštěvovat a Vy budete mít jistotu, že je místo posledního odpočinku Vašich blízkých celý rok upravené. Četnost návštěv hrobu je individuální, vždy po dohodě s Vámi.

Dále pak nabízíme pomoc těm, kteří hrob navštěvují pravidelně a nedovedou si pomoci s různými druhy nečistot, jako je mech nebo lišejník, které jdou velmi těžko odstranit a časem vzniknou na každém kameni. Současně pomůžeme odstranit rez, která zůstává na kamenech například od věnců. U jednorázové služby nabízíme běžné čištění, kdy se hrob vyčistí od listí nebo sněhu, upraví a odstraní se všechny nečistoty.

Také nabízíme květinovou výzdobu, dle ročního období, zapálení svíčky a samozřejmostí je fotodokumentace provedených prací. V naší nabídce je též kompletní úprava a následná údržba hrobu dle ukázek prací nebo dle Vaší projekce. Každá úprava je opět individuální.

Služby, které nabízíme jsou ve světě naprosto běžné. Již při vyřízení pohřbu rodina zároveň řeší, kdo se o místo posledního odpočinku postará. Věříme, že díky našim zkušenostem a dovednostem, jsme schopni uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Víme, že není jednoduché rozloučit se s milovanou osobou a jsme připraveni usnadnit Vám svojí ochotou a pochopením Vaši bolestnou situaci.

Provozní doba

 • Po, Út, Čt, Pá
  7:00 - 15:00
 • Středa
  7:00 - 17:00
 • Po dohodě možnost vyřízení pohřbu i mimo provozní dobu.

Pohotovostní služba

 • nonstop
  605 357 377
 • nonstop
  603 208 285

Kontakt

Žižkova 32
Jihlava

605 357 377