Důležité upozornění

Prosíme pozůstalé, aby ke sjednání smutečního obřadu přišel vypravitel pohřbu v doprovodu maximálně jedné další osoby.  POZOR! Dle nařízení vlády ČR může být na smutečním rozloučení nově až 30 osob. Děkujeme za pochopení. 

Výběr pohřební služby záleží výhradně na Vašem uvážení.

Vše si rozhodujete sami. Bohužel velmi často se stává, že zejména někteří pracovníci z řad zdravotního personálu Vám podají mylné informace a posílají Vás na některou konkrétní pohřební službu s tím, že právě tam musíte sjednat obřad. V případě úmrtí doma nebo v případě převozu zesnulého na soudní sekci policií nebo lékařem nejste povinni sjednat pohřeb u pohřební služby, která provedla převoz zesnulého z místa úmrtí. Jak již bylo řečeno, výběr pohřební služby, která pohřeb zajistí je jen na Vás.

Pokud Vás bude některá pohřební služba kontaktovat sama, jedná se o neetické a nelegální chování z její strany. Takové jednání pohřebních služeb je zákonem striktně zakázáno! V této pro vás těžké chvíli se nenechte zmanipulovat a vše si důkladně rozmyslete. Šaty nenoste do nemocnice, předejte je pracovníkům naší pohřební služby při sjednání pohřbu. Pohřeb můžete objednat i bez potvrzení o úmrtí, tzv. "List o prohlídce zesnulého", který vystavuje lékař. Vše potřebné již zajistíme za Vás.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na tel. číslech 605 357 377 nebo 603 208 285. Za sjednávání obřadu ve dnech pracovního volna, klidu a svátcích bude účtován příplatek.

Zpracování osobních údajů

Tímto oznámením plníme naši informační povinnost o zpracování osobních údajů. Osobní údaje zpracováváme ve smyslu čl.13 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen GDPR) a povinnosti podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Víme, že není jednoduché rozloučit se s milovanou osobou a jsme připraveni usnadnit Vám svojí ochotou a pochopením Vaši bolestnou situaci.

Provozní doba

  • Po - Pá
    7:00 - 15:00
  • Po dohodě možnost vyřízení pohřbu i mimo provozní dobu.

Pohotovostní služba

  • nonstop
    605 357 377
  • nonstop
    603 208 285

Kontakt

Žižkova 32
Jihlava

605 357 377