Výběr pohřební služby záleží výhradně na Vašem uvážení.

Vše si rozhodujete sami. Bohužel velmi často se stává, že zejména někteří pracovníci z řad zdravotního personálu Vám podají mylné informace a posílají Vás na některou konkrétní pohřební službu s tím, že právě tam musíte sjednat obřad. V případě úmrtí doma nebo v případě převozu zesnulého na soudní sekci policií nebo lékařem nejste povinni sjednat pohřeb u pohřební služby, která provedla převoz zesnulého z místa úmrtí. Jak již bylo řečeno, výběr pohřební služby, která pohřeb zajistí je jen na Vás.

Pokud Vás bude některá pohřební služba kontaktovat sama, jedná se o neetické a nelegální chování z její strany. Takové jednání pohřebních služeb je zákonem striktně zakázáno! V této pro vás těžké chvíli se nenechte zmanipulovat a vše si důkladně rozmyslete. Šaty nenoste do nemocnice, předejte je pracovníkům naší pohřební služby při sjednání pohřbu. Pohřeb můžete objednat i bez potvrzení o úmrtí, tzv. "List o prohlídce zesnulého", který vystavuje lékař. Vše potřebné již zajistíme za Vás.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na tel. číslech 605 357 377 nebo 603 208 285. Za sjednávání obřadu ve dnech pracovního volna, klidu a svátcích bude účtován příplatek.

Zpracování osobních údajů

Tímto oznámením plníme naši informační povinnost o zpracování osobních údajů. Osobní údaje zpracováváme ve smyslu čl.13 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen GDPR) a povinnosti podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Víme, že není jednoduché rozloučit se s milovanou osobou a jsme připraveni usnadnit Vám svojí ochotou a pochopením Vaši bolestnou situaci.

Provozní doba

 • Po, Út, Čt, Pá
  7:00 - 15:00
 • Středa
  7:00 - 17:00
 • Po dohodě možnost vyřízení pohřbu i mimo provozní dobu.

Pohotovostní služba

 • nonstop
  605 357 377
 • nonstop
  603 208 285

Kontakt

Žižkova 32
Jihlava

605 357 377