Pro převozy zesnulých volejte kdykoliv
605 357 377

 

Děkujeme pohřební službě Anděl- Memoria za důstojné uspořádání smutečního obřadu.

rodina paní Zdeňky Doškové, 31.01.2020

 

Ještě jednou děkuji Vám všem za perfektní jednání.

Libuše Winterová, 21.01.2020

 

Dovoluji si poděkovat všem pracovníkům Vaší pohřební služby, kteří mají svůj podíl na přípravě obřadu a následném rozloučení s naším synem Michalem při odchodu z tohoto světa. Vysoce oceňuji citlivý přístup a profesionalitu. Jsme Vám všem vděčni.

rodina Maříkova a Pospíchalova, 30.07.2019

 

Děkujeme Vám za perfektně provedené služby v souvislosti s úmrtím Jarmily Vítkové. Byli jsme moc spokojeni se vším, rychlou organizací i se zpěvem a hudebním doprovodem.

Jindřiška Hrůzová, 18.03.2019

 

Děkujeme za lidský přístup a citlivé řešení v naší smutné události. Byli jsme spokojení. Odešly nám dvě osoby v jeden den a bylo to velice obtížné, ale rozloučení bylo moc pěkné a lépe se nám smiřuje s jejich odchodem. Děkujeme

Kremerová Ema, 12.09.2018

 

Dne 31.05.2018 mi zemřel manžel Ing. Václav Nečil. Po 45 letech společného života je to velká ztráta a hodně to bolí. Musí se však zařídit spousta věcí i přes nesmírný žal. Vybrala jsem si Vaši pohřební službu a byla jsem ráda. Zaměstnankyně paní Lenka Pavlok, paní Pavla Dobrovolná a paní Olga Joklová byly při jednání úžasné. Měly pro mě pochopení, měly vše promyšlené, připravené, daly mi čas na rozmyšlenou, nabízely mi různé možnosti, postupně jsme dolaďovaly podrobnosti pohřbu. Samotné rozloučení s manželem v kapli Ústředního hřbitova proběhlo s veškerou pietou v krásném prostředí. Nyní po pohřbu jsem klidnější o to, že jsem se spolu s příbuznými a známými s manželem rozloučila důstojně a dojemně. Ze srdce jim za všechno děkuji. Smekám před jejich smutnou, ale precizně a lidsky odvedenou prací v tak těžkých životních chvílích pozůstalých. Mé poděkování patří rovněž zaměstnancům mužům.

Mgr. Marta Nečilová, 22.06.2018

 

Děkujeme za krásný obřad, přípravu a profesionální přístup. Vše bylo perfektní. Děkujeme celému kolektivu za celou přípravu.

Pechová, Hlaváček, 11.06.2018

 

Děkuji za milou a ochotnou spolupráci a za vše ostatní.

Kučerová

 

Děkujeme za citlivé řešení smutné události v rodině a byli jsme spokojeni s vaším přístupem i službou.

Habermannovi, 05.01.2018

 

Díky za lidský přístup a zároveň i profesionální přístup. Velké uznání také panu Mátlovi, svého úkolu se zhostil skvěle! Děkujeme.

rodina Jůzlova - Jihlava, Ramíkova - Praha, 01.12.2017

 

Chtěl bych Vám poděkovat za přípravu i samotný průběh smutečního obřadu. Smuteční řeč paní Joklové byla pěkná stejně jako výběr hudby. Všichni příbuzní se shodli, že rozloučení v kapli bylo určitě lepší a osobnější, než kdyby to bylo v krematoriu. Ještě jednou moc za všechny děkuji.

Vladimír Roupec, 7.11.2017

 

Tímto chceme poděkovat celému týmu lidí, kteří se podíleli na přípravě pohřbu našeho tatínka. Volba kapličky byla geniální, je krásná a vdechne příjemnou atmosféru  oproti ponuré a studené kremační síni bez duše.  Květiny byly nádherné. Vše bylo do nejmenšího detailu připraveno a načasováno. Smuteční řeč od pana řečníka byla pěkně podaná a byla přesně vystižena povaha našeho tatínka. A Tobě Leni ( p. Pavlok) děkujeme za citlivý a milý přístup, se vším si nám dobře poradila. Děkujeme.

Simona Posekaná,16.08.2017

 

Rády bychom poděkovaly touto cestou paní Lence Pavlok za vstřícný a profesionální přístup k pozůstalým při sjednávání posledního rozloučení s panem Martinem Hanákem. Paní Pavlok se nám věnovala i po skončení pracovní doby, telefonicky zařizovala a plnila naše přání, byla milá a ochotná. Naše poděkování patří též panu Vladimíru Mátlovi za sestavení proslovu, jeho seriózní přístup a procítěný projev při obřadu. Oba dva s námi spolupracovali během víkendu pomocí e-mailu. Ještě jednou děkujeme!

Bohumila Hanáková a Zuzana Hanáková, 09.10.2017

 

Chtěla bych Vám moc poděkovat za provedené služby. Vaši zaměstnanci odvedli pořádný kus práce. Perfektní vystupování, úslužnost a vstřícnost se jen tak nevidí a člověk to obzvlášť vnímá v těžkých chvílích života, když ztratí své blízké. Určitě Vás doporučím svým známým, když budou potřebovat Vaše perfektní služby.

Děkuji, Z. Cejnková, 14.10.2017

 

Děkujeme pohřební službě Anděl za ochotu a velmi citlivé sjednání pohřbu naší babičky Libuše Jordánové. Zvlášť děkujeme paní Pavle Dobrovolné a panu Pavlu Krejčímu.

Jménem celé rodiny paní Zdeňka Jordánová, 31.08.2017

 

Děkujeme za milé přijetí, báječná spolupráce. PERFEKTNÍ!

rodina Čumplova, 11.8.2017

 

Velice děkuji za LIDSKÝ PŘÍSTUP a profesionalitu celému kolektivu v našich těžkých chvílích života.

Tichý, Bouchnerovi 31.07.2017

 

Děkujeme za krásný obřad, přípravu a báječnou spolupráci. SUPER!

rodina Habermannova, 31.07.2017

 

Děkuji touto cestou za citlivý a profesionální přístup zaměstnancům pohřební služby Anděl z Jihlavy při zajištění veškerých služeb souvisejících s pohřbem mé maminky Anastázie Hortové z Hlávkova.

Marie Bílková, 30.6.2017

 

Děkujeme za hezký obřad a poslední rozloučení.

Vondráčkovi, 26.6.2017

 

Děkujeme za krásný obřad, profesionální přístup. Můžu jen doporučit.

Ilona Filipenská, 20.6.2017

 

Profesionální a lidský přístup, maximální spokojenost, mohu jen doporučit. Patří Vám velký dík.

Lenka Šnirch, 20.6.2017

 

Náš dík patří pohřební službě "Anděl" za jejich ochotu a citlivý přístup.

Rodiny Filova a Stránská, 9.6.2017

 

Děkujeme moc za velmi vstřícné a citlivé jednání při vyřizování pohřbu naší maminky.

Javorina Jitka, 14.6.2017

 

Velice děkujeme za ochotu, příjemné jednání a vstřícnost.

Rodina Lávičkova, 3. 4. 2017

 

Byla jsem velmi spokojena se službami Vašeho pohřebního ústavu. Děkuji moc.

Kubištová Věra, 30. 3. 2017

 

Poděkování pohřební službě Anděl za profesionální organizaci posledního rozloučení s panem Josefem Augustou, a za jejich lidský přístup a podporu.

Děkuji, Alena Augustová s rodinou, 17. 3. 2017

 

Vážené dámy,
přijměte, prosím, naše upřímné poděkování za citlivé a přitom velice profesionální připravení posledního rozloučení s naším milovaným tatínkem p. Jaroslavem Svobodou. Věřte, že v tak těžké chvíli jako je tato, zahřejí na duši slova uznání od příbuzných i sousedů z celé vesnice, kterými oceňují celý pohřeb. Nádherná květinová výzdoba, jemně přednesený projev, dobře zvolená hlasitost hudby, to vše dohromady nám pomohlo dát tatínkovi úplně poslední poctu, kterou si tolik zasloužil.
Ještě jednou velký dík p. Švecové, p. Dobrovolné a p. Pavlok. Přeji vám hodně zdraví a síly ve vašem nelehkém poslání!

Za manželku p. Jiřinu Svobodovou a celou velkou rodinu Jana Červenková, 8. 3. 2017

 

Obrovská pochvala všem, co nám pomohli ve chvíli nejtěžší po úmrtí naší maminky. Dík za lidský přístup, vysoce profesionální provedení celého obřadu v kapli na Ústředním hřbitově.

Jménem celé rodiny, Božena Herzová, 6. 2. 2017

 

Moc děkuji za celou rodinu za lidský přístup při úmrtí naší maminky, paní Miluše Nutilové. Vřelý dík.

Nedvědová Bohuslava, 7. 12. 2016

 

Nejvstřícnější a lidský přístup v těžkých chvílích. Moc milí lidé, svoji práci dělají svědomitě s lidským přístupem. Se vším nám skvěle poradili a vše zařídili tak, že jsme se vším byli na 100% spokojeni. Děkujeme! A paní Švecové moc děkujeme, obřad byl něčím obzvláštněný.

p. Chrástecká, 16. 9. 2016

 

Dobrý den milé dámy,
ráda bych Vám moc poděkovala za vstřícnost a ochotu s vypravením pohřbu. Všechno i na dálku proběhlo bez problému a rozloučení se podařilo, přišlo i dost lidí. Opravdu jsem s Vaší firmou spokojená, byť to je smutná událost. Poděkování také panu obřadníkovi a odborníkům na výstav. Klobouk dolů.

Markéta Martinová, 17. 6. 2016

 

Chtěla bych poděkovat paní Dobrovolné za dokonalé zajištění pohřbu mojí sestřenice, za velice vstřícný, laskavý a přátelský přístup a velice citlivé chování. Také děkuji za trpělivost a skvělé zvládnutí náročnosti, protože obřad byl vyřizován telefonicky a emailem. Rovněž děkuji p. Mátlovi, obřadníkovi, který sestavil proslov a průběh celého obřadu, vysvětlil nám celý průběh a věnoval se nám nejen s profesní znalostí, ale velice lidsky. Děkuji i všem dalším přítomným zaměstnancům Vaší PS, kteří byli na obřadu a skvěle reprezentovali Vaši společnost.
Děkuji celé Vaší společnosti, která nám pomohla velice citlivě zvládnout tuto smutnou událost. Všem lidem, kteří prožívají takového smutné období a potřebují zajistit rozloučení s blízkým člověkem na úrovni přátelství, lidskosti a pochopení, doporučuji PS Anděl, která je toto vše bez výhrad schopná zajistit. Ještě jednou děkuji.

Stanislava Klabečková s rodinou, 19. 6. 2016

 

Děkujeme všem příbuzným, přátelům a známým, kteří se přišli rozloučit s panem Josefem Langhansem z Jihlavy. Náš dík také patří pohřební službě Anděl za přípravu a provedení smutečního obřadu. 

manželka a dcery, 12. 2. 2016

 

Vážená paní Podařilová a paní Švecová, ještě jednou Vám chci oběma poděkovat za vstřícné a laskavé jednání při zajišťování pohřbu mého manžela. Ve všem jste mi obě vyšly vstříc. Obřad byl velice důstojný, květinová výzdoba také. Vaše řeč byla procítěná.

Zdeňka Šenkyříková, 10. 2. 2016

 

Děkujeme všem přátelům a známým, kteří se dne 5. 2. 2016 přišli naposledy rozloučit s Patrikem Černým. Děkujeme též za projevy soustrasti, květinové dary a hlavně pohřební službě Anděl za důstojný obřad.

rodina, 9. 2. 2016

 

Děkujeme všem příbuzným, přátelům a známým, kteří se dne 22. 1. 2016 přišli naposledy rozloučit s panem Miroslavem Neufingrem z Dobronína. Děkujeme též za projevy soustrasti, květinové dary a pohřební službě "Anděl" za procítěný a důstojný obřad.

družka Jitka s rodinou a syn Miroslav, 5. 2. 2016

 

Je mi potěšením, abych tímto projevila velký obdiv a upřímný dík celému kolektivu Pohřební služby Anděl za soucitný a vnímavý postoj při vyřizování posledního rozloučení s naší zesnulou maminkou a babičkou, paní Alenou Brožovou. Vše bylo vyřízeno rychle, důstojně a k naší celkové spokojenosti.

Alena Mikleová, 11. 1. 2016

 

Dne 16. října 2015 jsme se rozloučili s paní Věrou Adamovou, roz. Jechovou. Děkujeme pohřební službě Anděl za vstřícnost a profesionální přístup. Velice si vážíme možnosti sjednání obřadu v klidu našeho domova. Za citlivé jednání, slova útěchy a důstojný obřad děkujeme paní Evě Švecové.

rodina, 6. 11. 2015 

 

Ještě jednou bych chtěla poděkovat všem zaměstnancům pohřební služby za vstřícný přístup při vyřizování pohřbu pana Zdeňka Moravce z Dobronína a za vysoce profesionální obřad v kapli Ústředního hřbitova v Jihlavě.

rodina Moravcova, Dobronín, 20. 6. 2015

 

Děkujeme touto cestou pohřební službě Anděl pana Karla Wolfana a všem zaměstnancům. Zvláště pak paní Lence Podařilové, která nám ve všem vyšla vstříc a snažila se zmírnit bolest při úmrtí našeho dědečka. Její ochota a lidský přístup nám velmi pomohly...

rodina Stehlíkova, 13. 3. 2015

 

Děkuji pohřební službě Anděl za ochotné a citlivé sjednání pohřbu, zvláště paní Pavle Dobrovolné a obřadnici paní Evě Švecové.

R. Kunstová, 3. 10. 2014

 

Paní Podařilová a Dobrovolná, chceme Vám moc poděkovat za laskavý a vstřícný přístup při přípravě kremace paní Jindřišky Zadražilové. Byli jsme spokojení, vše bylo dle našich představ. Vaše citlivá organizace nám byla bytostně velmi blízká v našich nelehkých chvílích. Květiny byly v pořádku, nádherné, prosím vyřiďte naše díky paní květinářce, vazby byly velmi vkusné. Také paní Švecová byla velmi taktní a její vysoce profesionální přístup nám pomohl překonat i některé velmi citlivé momenty. Ještě jednou díky.

za celou rodinu Jaromíra Zadražilová, 18. 1. 2014

 

Velké poděkování Pohřební službě Anděl se sídlem v Jihlavě, zvláště pak p. Podařilové, p. Krejčímu a p. Kučerovi za jejich profesionální a citlivý přístup při vypravení pohřbu mojí babičky paní Františky Kuttelwascherové. Květince U Růže v Polné děkuji za krásnou květinovou výzdobu.

Zdeňka Machová, vnučka, 21. 12. 2013

 

Děkuji jménem rodiny Pohřební službě Anděl. Pohřeb naší maminky zařídili rychle, s citem, v rámci možností věcně - teda tak, jak truchlící člověk potřebuje. Všem, kdo se nechtějí spokojit s neosobním a pochmurným prostorem krematorií, doporučuji rozloučení se zesnulým v kapli Ústředního hřbitova v Jihlavě. Je to krásné a důstojné místo.

paní Novotná, 18. 6. 2013

 

Rádi bychom tímto poděkovali Pohřební službě Anděl za vstřícný a citlivý přístup při zařizování posledního rozloučení s naší zesnulou maminkou a babičkou. Služby nám byly nabízeny, nikoli vnucovány a konečná částka na faktuře odpovídala předem smluvené ceně. Vše bylo vyřízeno rychle, důstojně a k naší spokojenosti.

rodina Hlouškova, 28. 3. 2013