Pro převozy zesnulých volejte kdykoliv
605 357 377

 

Naše pohřební služba Vám nabízí pomoc v situaci, kdy bohužel nemáte dostatek času s ohledem na pracovní vytížení nebo Vaše současné bydliště je příliš vzdálené od místa posledního odpočinku Vašich nejbližších. Jsme schopni za Vás převzít celoroční starost o hroby, to znamená, že během celého roku zajistíme výsadbu, čištění a zalévání květin. Budeme po celý rok hrob navštěvovat a Vy budete mít jistotu, že je místo posledního odpočinku Vašich blízkých celý rok upravené. Četnost návštěv hrobu je individuální, vždy po dohodě s Vámi.

Dále pak nabízíme pomoc těm, kteří hrob navštěvují pravidelně a nedovedou si pomoci s různými druhy nečistot, jako je mech nebo lišejník, které jdou velmi těžko odstranit a časem vzniknou na každém kameni. Současně pomůžeme odstranit rez, která zůstává na kamenech například od věnců. U jednorázové služby nabízíme běžné čištění, kdy se hrob vyčistí od listí nebo sněhu, upraví a odstraní se všechny nečistoty.

Také nabízíme květinovou výzdobu, dle ročního období, zapálení svíčky a samozřejmostí je fotodokumentace provedených prací. V naší nabídce je též kompletní úprava a následná údržba hrobu dle ukázek prací nebo dle Vaší projekce. Každá úprava je opět individuální.

Služby, které nabízíme jsou ve světě naprosto běžné. Již při vyřízení pohřbu rodina zároveň řeší, kdo se o místo posledního odpočinku postará. Věříme, že díky našim zkušenostem a dovednostem, jsme schopni uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.